felvételt hirdet

közterületi karbantartó munkakörbe

Kicsi, barátságos csapatba keresünk olyan munkatársat, aki szívesen dolgozik a friss levegőn, bírja a fizikai munkát, akinek fontos, hogy jó társaságban és aktívan töltse munkaidejét. Várjuk jelentkezését, ha szeretne egy produktív kis csapat része lenni. A munkavégzés helye Nagykovácsi területén belül változó.

Feladatok

  • Intézmény feladatkörébe tartozó közterület-fenntartási feladatok elvégzése (közterületek, árkok, járdák és közterületi műtárgyak karbantartása, kisebb javítási feladatok, közterületi táblázási feladatok ellátása)
  • Az önkormányzati tulajdonú közterületek, parkolók, terek, járdák, bérlemények buszmegállók környezetének síkosságmentesítése és hóeltakarítása
  • Általános kertészeti feladatkör ellátása (ültetés, lombgyűjtés)
  • Közterületek és parkok területeinek és zöldterületeinek rendben és tisztán tartása, karbantartásában (fűnyírás, gyomlálás, fák metszése, sövény nyírása, bozótírtás, kaszálás, zöldhulladék mozgatása)
  • Használatban lévő gépek karbantartása

Elvárások

  • Saját munkára való igényesség
  • Önállóság, lelkiismeretesség, pontosság, rugalmasság
  • Jó fizikum
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat,
  • Kerészeti gépek használatában való jártasság,
  • Jó együttműködés a közterületi csapatban

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság.
  • Természet szeretet, Nagykovácsi település ismerete, szeretete

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő
  • Fix havi bérezés
  • Egész éves foglalkoztatást biztosítunk szezonhoz igazított feladatokkal.
  • hosszútávú munkalehetőség.
  • Szabad hétvége és ünnepnapok.
  • Munkaruha

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Igény szerint munkahelyi étkezés biztosítása

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal - a munkaidő vállalásának megjelölésével - az iroda.natu@nagykovacsi.hu címre történő megküldéssel vagy személyesen lehet a 2094 Nagykovácsi Pók u. 58. szám alatti irodában.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: +36 30 408 2761