Hírek

Tájékoztatás a Rozmaring utcai ingatlanon folyó építkezéssel kapcsolatban

Tisztelt Nagykovácsiak!

Az elmúlt időszakban a Rozmaring utcai társasház építési beruházással kapcsolatban kérdések merültek fel, nevezetesen, hogy szabályos-e az építkezés? Az önkormányzat tájékoztatást kért a beruházótól, egyben felhívtuk a figyelmét arra, hogy minden szempontból a településünkön érvényben lévő szabályok betartásával folytassa a projektet. Tekintettel arra, hogy Nagykovácsi Önkormányzata mindent elkövet annak érdekében, hogy településünkön a szabályok kijátszásával ne lehessen növelni a lakóingatlanok számát, aljegyzőnk az ügyben a most közölt hivatalos levéllel fordult Nagykovácsiban építési engedélyek kiadásában és az ellenőrzésében illetékes Budakeszi építéshatósághoz.

Az aljegyzői levél innen tölthető le